⌂ Koduleht - Lihhenoloogia töörühm

Tartu ÜlikoolTartu Ülikooli lihhenoloogia töörühma moodustavad inimesed, kes uurivad samblikke. Meie uurimistöö hõlmab väga erinevaid samblikega seotud teemasid: süstemaatikat, liikide sugulussidemeid ja taksonite põhjendatud piiritlemist; liikide ökoloogiat ja levikut ning neid mõjutavaid tegureid; Eestis kasvavaid samblikke, nende levikumustreid ning ohustatud ja kaitset väärivaid liike; erinevate nähtuste või objektide (nt õhusaaste, põliste või kaitseväärtusega metsade) indikatsiooniks sobivaid samblikke ja muudki.

Töörühm kuulub Ökoloogia ja Maateaduste Instituudi botaanika osakonda. Asume botaanikaaias, Lai 38 II korrusel (sissepääs botaanikaaia külastuskeskuse kaudu). Meie e-meili aadressid ja telefonid leiad: Inimesed » [isiku leht].

Kui soovid selle veebisaidi ülevaadet, klõpsa siin või vali otsinguaknas tag [lihheno töörühm]; kui tahad näha uudiste loendit, klõpsa päises blogil.

Kui klõpsad otsinguaknas, aga ei tipi sinna midagi, vaid litsud ainult sisestusklahvi, siis saad loendi kõigist lehtedest (ka uudistest).


Comments